2 560 990 zł

149 m2

Dom Wolnostojący na Sprzedaż  |  Tanzania Zanzibar, Bwejuu

Tanzania Zanzibar, Bwejuu

2 560 990 zł

17 188 zł /m2

DH941937
DH941937

Powierzchnia domu

149 m2

Ilość pokoi

3

Piętro / Pięter

0 / 1

Rynek

Pierwotny

Rok budowy

2022

Termin oddania

Gotowe do odbioru

Garaż/miejsce parkingowe

Tak

Opis

30°C przez 340 dni w roku, tropikalne słońce, szum oceanu od którego dzieli nas zaledwie 60 metrów, odgłosy przyrody, szeroka i śnieżnobiała plaża- to wszystko w prywatnym apartamencie z tarasem w bezpośrednim sąsiedztwie Oceanu Indyjskiego. Twój własny apartament, Twoja oaza spokoju i odpoczynku, do którego możesz przyjechać kiedy zechcesz. A dodatkowo, pod Twoją nieobecność, możesz zarabiać na wynajmie przy podziale z operatorem realnego przychodu. 

Inwestycja
Osiedle  ekskluzywnych apartamentów i willi, znajdujące się zaledwie w odległości 60 metrów od szerokiej, białej plaży i krystalicznie czystego oceanu, ma powierzchnię ok. 2 ha. Składa się ono z:
– 24 apartamenty (42, 64 i 90 m2) w kameralnej zabudowie,
11 luksusowych willi (3 warianty) z prywatnymi basenami, ogrodami oraz garażami
dużego basenu wspólnego,
– baru i food station,
– parkingu i konsjerża,
– Centrum Biznesowego,
– miejsca do zajęć grupowych (joga, zajęcia taneczne itp.).

Willa
Ekskluzywna willa o powierzchni całkowitej 291,11 m2, składają się z master bedroom (20,21 m2) z prywatną łazienką (5 m2) i garderobą (2,27 m2), sypialni (13 m2) z prywatną łazienką (7,45 m2), toalety, obszernego salonu z aneksem kuchennym i jadalnią (81 m2), basenu, prywatnego ogrodu z tarasem oraz tarasem na dachu (50 m2). Dodatkowym atutem jest dwustanowiskowy garaż.
Każdy apartament jest klimatyzowany oraz jest w pełni wyposażony w niezbędne sprzęty oraz całkowicie wykończony w wysokim standardzie.

Wraz z zakupem apartamentu mają Państwo możliwość oddania go pod wynajem i uzyskiwaniem przychodu na poziomie nawet kilkunastu % rocznie!

Lokalizacja
Zanzibar ma bardzo złożoną historię, na którą pracowało wiele krajów. Można zauważyć tutaj wpływy Portugalii, Omanu, Persji, Arabii, Wielkiej Brytanii, a także obecnych od wielu lat Włochów, Niemców, Holendrów, którzy stanowią budowniczych historii, kultury i kulinariów
Zanzibaru.
Ta egzotyczna wyspa to idealne miejsce zarówno dla inwestora jak i dla wypoczywającego. Zanzibar wręcz żyje z turystyki dlatego też władze kraju już od dawna propagują politykę proturystyczną ułatwiając przy tym inwestorom procesy inwestycyjne pod względem technicznym, finansowym oraz prawnym.
Inwestycja zlokalizowana na wschodnim wybrzeżu Zanzibaru w miejscowości Bwejuu z bezpośrednim dostępem do szerokiej plaży i oceanu.
Sezon trwa tutaj ok 340 dni w roku a średnia temperatura w ciągu roku wynosi 30 °C!

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka