2 165 278 zł

72,2 m2
3 pom.

Lokal gastronomiczny na Sprzedaż  |  Sopot Centrum ul. Jana Jerzego Haffnera

Sopot Centrum

ul. Jana Jerzego Haffnera

2 165 278 zł

29 990 zł /m2

DH309784
DH309784

Powierzchnia użytkowa

72,2 m2

Ilość pomieszczeń

3

Opis

Na sprzedaż atrakcyjny lokal gastronomiczny w sercu Sopotu.
Usytuowany jest zaledwie 70 m od Monte Cassino, w budynku gdzie znajdują się butiki odzieżowe, biura, restauracje oraz puby.
Lokal posiada w pełni wyposażone zaplecze kuchenne oraz aktualne odbiory sanepidu i koncesje na alkohol. Na poziomie zero znajduje się świetnie wyposażony bar wokół którego są miejsca siedzące, natomiast na antresoli mamy wygodne kanapy i widok na cały lokal.
Dodatkową zaletą nieruchomości jest duża witryna (harmonijka), którą można otworzyć na całą szerokość lokalu oraz ogródek na kilka stolików. Wnętrze lokalu ma niesamowity śródziemnomorski charakter, który wspaniale wpisuje się w klimat Kurortu. Kolejną ważną rzeczą o której należy wspomnieć to fakt, że odcinek ulicy przy której znajduje się lokal zostanie całkowicie zrewitalizowany, gdyż projekt zrobienia tam deptaka wygrał jako inwestycja miasta z budżetu obywatelskiego na 2024 rok. Planowany jest również w najbliższym czasie remont elewacji budynku, projekt jest już zatwierdzony przez konserwatora zabytków.
Nieruchomość może stanowić świetną inwestycję jak również gotowe miejsce do prowadzenie biznesu: małej gastronomi, kawiarni, baru itd. Szczególnie że w Krzywym Domku (po drugiej stronie ulicy) planowana jest duża inwestycja typu food hall.

Lokalizacja:
– odcinek ulicy łączący się z Monte Cassino
– ścisłe centrum Sopotu
– umowny przystanek korporacji taksówkowych
Zalety:
– duże natężenie ruchu pieszych
– profesjonalne oświetlenie
– system alarmowy
– niskie opłaty administracyjne

Zapraszamy na prezentację.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka