690 000 zł

29 m2
2 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Gdańsk Śródmieście ul. Wałowa

Gdańsk Śródmieście

ul. Wałowa

690 000 zł

23 793 zł /m2

DH877299
DH877299

Powierzchnia

29 m2

Ilość pokoi

2

Piętro / Pięter

4 / 5

Rok budowy

2021

Opis

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy lokal o powierzchni 29 m2, wykończony w awangardowym, nowoczesnym stylu z wykorzystaniem sklejki. Gwarantujemy niepowtarzalny design! Lokal idealny zarówno jako inwestycja, ale również jako własny kąt w sercu Gdańska.
Nieruchomość położona w Gdańsku przy ul. Wałowej 17, należąca do inwestycji Waterlane Vintage. Wyjątkowy, zabytkowy, w pełni odnowiony i zmodernizowany budynek ze 120-letnią tradycją.
Unowocześniony i zrewitalizowany, służy obecnie jako apartamentowiec, wyjątkowy ze względu na swoją historię i formę architektoniczną. W obiekcie zachowano wiele autentycznych elementów, które odrestaurowano ręcznie pod czujnym okiem konserwatora, a jednocześnie wprowadzono nowoczesne rozwiązania charakterystyczne dla dzisiejszych apartamentowców. Mieszkańcy WaterLane mają do dyspozycji nowoczesną portiernię, windę, mogą korzystać z fitness oraz pralni. Na korytarzach położono grubą, miękką wykładzinę, która tłumi odgłosy kroków.
Budynek posadowiony został na ogrodzonej i dobrze utrzymanej posesji, wjazd na posesję odbywa się przez bramę na pilota. Apartament dla konesera nowoczesnych, śmiałych architektonicznych rozwiązań. Do lokalu przynależy zewnętrzne miejsce postojowe do indywidualnego użytku w cenie dodatkowych 50 tys. zł.