SOPOT

Urszula Rułkowska-Kempska

Ekspert ds. Nieruchomości

Z rynkiem nieruchomości jestem związana od ponad 10 lat. Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej i North Park University w Chicago. Ukończone studia oraz lata spędzone w Stanach Zjednoczonych umożliwiają mi swobodną obsługę Klienta anglojęzycznego. W swojej pracy koncentruję się przede wszystkim na sprzedaży i wynajmie mieszkań, apartamentów oraz domów zlokalizowanych w Trójmieście.

Jestem osobą energiczną, kontaktową i pełną optymizmu. Lubię pracę z Klientem, co już nieraz zaowocowało wieloletnią współpracą i poleceniami wśród Klientów. Niejednokrotnie wykorzystując swoje umiejętności negocjacyjne i mediacyjne wyszłam z trudnej sytuacji i sfinalizowałam niełatwą transakcję. Do każdego Klienta podchodzę w indywidualny sposób, starając się jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby oraz sytuację ekonomiczną i życiową. W trakcie współpracy najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo transakcji oraz komfort Klienta.

Wieloletnie doświadczenie, współpraca z kancelariami notarialnymi, architektami wnętrz i podwykonawcami daje mi możliwość zaoferowania kompleksowej sprawnej obsługi nieruchomości.

Wolne chwile spędzam rodzinnie w gronie znajomych i przyjaciół. Lubię dalekie podróże i dobre jedzenia, a moją pasją jest moda i wnętrza.

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka