moje oferty

liczba ofert: 682

liczba ofert: 682

ul. Helska

4 850 000 zł 21 556 zł/m2
Urokliwy Dom w Sopocie, własne cele lub inwestycj
Klimatyczny dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Dolnego Sopotu, przy przepięknej ulicy Helskiej. Nieruchomość jest odzwierciedleniem nadmorskiego...
Klimatyczny dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Dolnego Sopotu,...

Janusz Tomczak

696 461 286

DH542010

225 m2
488 m2
8 pok.
Garaż
Array

Mieszkanie na Sprzedaż

Gdynia Orłowo

ul. Króla Jana III

4 900 000 zł 48 323 zł/m2
Domowy ogród 120 m od morza + open space
Najwyższa jakość | Bliskość morza i plaży | Bliskość lasu i molo | Kominek | Projektowany i wykańczany przez architekta...
Najwyższa jakość | Bliskość morza i plaży | Bliskość lasu i molo...

Aleksander Tomczak

533 977 000

DH940722

101.4 m2
2 pok.
0 / 2
2010
Winda
Array

Dom Rezydencja na Sprzedaż

Podkowa Leśna

4 999 999 zł 7 618 zł/m2
Unikatowa rezydencja – Podkowa Leśna
English version belowNa sprzedaż unikatowa nieruchomość zlokalizowana w willowej miejscowości Podkowa Leśna, która jest urzeczywistnieniem koncepcji Miasta-Ogrodu. Rezydencja położona jest w...
English version belowNa sprzedaż unikatowa nieruchomość zlokalizowana w willowej miejscowości Podkowa Leśna,...

Wojciech Adameczek

605 491 111

DH696984

656.3 m2
3177 m2
10 pok.
2000
Garaż
Array

Dom Wolnostojący na Sprzedaż

Kłodawa

ul. Szkolna

5 390 000 zł 22 458 zł/m2
Piękna posiadłość, 1.2ha, dom z basenem, staw,
Na sprzedaż piękna, zagospodarowana posiadłość, z domem po kapitalnym remoncie, w odległości jedynie 6 km od obwodnicy trójmiejskiej (węzeł Rusocin).Teren...
Na sprzedaż piękna, zagospodarowana posiadłość, z domem po kapitalnym remoncie, w odległości...

Kamil Topór

883 374 235

DH105863

240 m2
11800 m2
6 pok.
1995
Garaż
Array

Dom Wolnostojący na Sprzedaż

Sopot Górny

ul. Antoniego Abrahama

5 745 000 zł 11 969 zł/m2
Górny Sopot! Dom wolnostojący tuż obok lasu!
Trzykondygnacyjny budynek mieszkalny jednorodzinny (parter, piętro, poddasze użytkowe oraz podpiwniczenie) o łącznej powierzchni około 480 m², Dom został starannie zaprojektowany...
Trzykondygnacyjny budynek mieszkalny jednorodzinny (parter, piętro, poddasze użytkowe oraz podpiwniczenie) o łącznej...

Janusz Tomczak

696 461 286

DH595405

480 m2
874 m2
6 pok.
Array

Dom Wolnostojący na Sprzedaż

Sopot Dolny

ul. Władysława Łokietka

6 470 000 zł 22 694 zł/m2
Wyjątkowy dom na sprzedaż w Sopocie Dolnym
Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z ładnie zagospodarowanym ogrodem i terenem od frontu położony w jednej z najbardziej pożądanych...
Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z ładnie zagospodarowanym ogrodem i terenem...

Dominika Aranowska

516 000 775

DH829867

285.1 m2
600 m2
6 pok.
2005
Garaż
Array

Dom Wolnostojący na Sprzedaż

Chwaszczyno

ul. Oliwska

6 600 000 zł 16 500 zł/m2
Dom bungalow z jeziorem w tle!
Ekskluzywna rezydencja nad Jeziorem Osowskim - luksus i natura blisko Gdańska!Takie oferty pojawiają się na rynku niezwykle rzadko - to...
Ekskluzywna rezydencja nad Jeziorem Osowskim - luksus i natura blisko Gdańska!Takie oferty...

Hanna Mendelewska

883 374 237

DH188904

400 m2
3400 m2
7 pok.
2010
Garaż
Array

Dom Wolnostojący na Sprzedaż

Gdańsk Oliwa

ul. Zacisze

6 890 000 zł 19 139 zł/m2
Wyjątkowa rezydencja w pięknej Oliwie
Przestronna i świetnie zlokalizowana willa w sercu starej Oliwy, wyjątkowej, kameralnej dzielnicy Gdańska. Dom powstał przez adaptację rezydencji z początku...
Przestronna i świetnie zlokalizowana willa w sercu starej Oliwy, wyjątkowej, kameralnej dzielnicy...

Janusz Tomczak

696 461 286

DH991864

360 m2
965 m2
7 pok.
2012
Garaż
Array

Lokal użytkowy na Sprzedaż

Warszawa Wilanów

7 999 000 zł 13 265 zł/m2
Hotel, pensjonat, centrum szkoleniowe, dom opieki
Na sprzedaż niedawno ukończony budynek z przeznaczeniem pod centrum szkoleniowo-konferencyjne, dom opieki, ośrodek terapeutyczny, hotel, obiekt rekreacyjny z zapleczem noclegowym...
Na sprzedaż niedawno ukończony budynek z przeznaczeniem pod centrum szkoleniowo-konferencyjne, dom opieki,...

Wojciech Adameczek

605 491 111

DH947455

603 m2
17 pom.
2024
Array

Lokal użytkowy na Wynajem

Gdynia Śródmieście

ul. Starowiejska

2 000 zł
witryna, parter, przy samym wejściu do Atrium
Lokal znajdujący się w Centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej znajdujący się na parterze z dużą witryną przy samym wejściu w...
Lokal znajdujący się w Centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej znajdujący się na...

Kamil Estrop

690 991 300

DH296680

19 m2
1 pom.
0 / 3
Array

Lokal użytkowy na Wynajem

Gdynia Orłowo

ul. Zwycięstwa

2 385 zł
Lokal z windą i ochroną – Gdynia Orłowo
Lokal biurowy o powierzchni ok. 53 m2 zlokalizowany w centrum Orłowa przy Alei Zwycięstwa  - głównej arterii Trójmiasta. Lokal usytuowany...
Lokal biurowy o powierzchni ok. 53 m2 zlokalizowany w centrum Orłowa przy...

Kamil Estrop

690 991 300

DH306133

53 m2
2 pom.
1 / 4
Array

Lokal użytkowy na Wynajem

Gdynia Orłowo

ul. Olchowa

3 000 zł
Kameralny budynek, osobna kuchnia, garderoba
Do wynajęcia lokal biurowy - Gdynia OrłowoOferujemy na wynajem funkcjonalny lokal biurowy usytuowany na parterze kameralnego budynku, położonego w prestiżowej...
Do wynajęcia lokal biurowy - Gdynia OrłowoOferujemy na wynajem funkcjonalny lokal biurowy...

Kamil Estrop

690 991 300

DH698112

85 m2
3 pom.
0 / 2
Array

Mieszkanie na Wynajem

Gdańsk Aniołki

ul. Powstańców Warszawskich

3 250 zł
Zamieszkaj jako pierwszy | 2 pokoje | Perspektywa
Zamieszkaj jako pierwszy! Świeżo wykończone dwa pokoje w inwestycji Perspektywa dewelopera Eurostyl. Apartament funkcjonalny i komfortowy, znajduje się na 5....